اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
برگزاری جشنواره فریزبی در خوابگاههای دانشگاه تهران
@import url(http://kooy.ut.ac.ir/scripts/cuteeditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css); @import url(http://kooy.ut.ac.ir/scripts/cuteeditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

جشنواره فریزبی در خوابگاه های دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه ها، به مناسبت روز جهانی، تلاش و هماهنگی به عمل آمده با انجمن فریزبی فدراسیون ورزش های همگانی جشنواره رشته فریزبی در محل مجتمع های خوابگاهی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این جشنواره که در روز جمعه مورخ 5/3/1396 از ساعت 15 الی 20:30 و به همت معاونت فرهنگی اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران برگزار گردید، مدرسان و مربیان انجمن فریزبی به آموزش و تمرین این رشته ورزشی در مجموعه های خوابگاهی دانشگاه تهران پرداختند.

در این جشنواره ابتدا آموزش هایی به حاضرین داده شد و سپس دانشجویان به دو تیم تقسیم و در زمین ورزشی چمن به انجام مسابقه پرداختند.

لازم به ذکر است این جشنواره ورزشی به منظور گسترش و رواج ورزش های همگانی در میان جوانان دانشجو و با شعار "فریزبی برای همه" در مجموعه های خوابگاهی کوی پسران، خوابگاه متاهلین جلال آل احمد و خوابگاه دختران شهید چمران برگزار گردید.

  

 
    گروه خبري   :   اخبار ورزشی تاریخ    :   1396/03/06 تعداد دفعات مشاهده    :   393 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید