اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
برگزاری جشن ولادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در کوی دانشگاه

جشن ولادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در کوی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاهها، جشن میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع) در تالار الغدیر کوی دانشگاه در شب میلاد آن حضرت مورخ 21/1/96 از ساعت 20:30 لغایت 22:15 برپا گردید. این مراسم به همت معاونت فرهنگی اداره کل خوابگاه ها و با شرکت دانشجویان پسر ساکن در کوی دانشگاه برگزار گردید. در ابتدای مراسم جناب آقای رنجبر، معاون اداری مالی اداره کل خوابگاهها در جایگاه حاضر شده و این عید را به نمایندگی از مسئولین خوابگاه ها به دانشجویان تبریک گفتند و به ذکر مناقبی از حضرت علی (ع) پرداختند.

پس از سخنرانی آقای رنجبر، گروه موسیقی سنتی به هنرنمایی و آواز خوانی پرداختند. این مراسم با استقبال بی نظیر دانشجویان همراه بود به نحوی که در زمان کمی پس از شروع برنامه، ظرفیت سالن تکمیل گردید و سایر دانشجویان بصورت ایستاده نظاره گر مراسم بودند. پس از برنامه ی موسیقی سنتی هنرمندان تئاتر با شروعی غافلگیرکننده برنامه تئاتر طنز خود را آغاز کردند و لحظاتی شاد را برای حضار فراهم نمودند. این نمایش دونفره با نگاهی طنز به موضوع بازیگری و سنجش توانایی در این زمینه اشاره داشت.

برنامه بعدی به اجرای قطعات موسیقی توسط آقای فاتح نورایی اختصاص یافته بود که این برنامه نیز با استقبال دانشجویان همراه بود. برنامه قرعه کشی و اهدای جوایز، پایان بخش این شب به یادماندنی بود که به قید قرعه با توجه به شماره ای که در کارت قرعه کشی دانشجویان ثبت شده بود، هدایایی به رسم یادبود تقدیم دانشجویان حاضر در سالن گردید.

 
    گروه خبري   :   اخبار فرهنگی تاریخ    :   1396/01/23 تعداد دفعات مشاهده    :   358 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید