اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
گزارش بازدید وزیر محترم علوم از کوی دانشگاه

رونمایی و بازدید طرح های حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه تهران توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه ها، آقای دکتر فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری یکشنبه 15 اسفندماه 1395 بازدیدی از اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران به عمل آورد.

در این دیدار حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه تهران 26 طرح فرهنگی، عمرانی و دانشجویی را رونمایی و افتتاح کرد.

آقای دکتر فرهادی وزیر علوم و هیئت همراه در بدو ورود به اداره کل خوابگاه ها از طرف آقای دکتر نیلی ریاست دانشگاه تهران، آقای دکتر به نژاد، معاون دانشجویی و رییس سازمان خدمات دانشجویان، آقای دکتر اسماعیلی مدیرکل خوابگاه ها و جمعی از روسای پردیس ها، دانشکده ها و مدیران کل ستادی مورد استقبال قرار گرفتند.

ایشان در ابتدا بر سر مزار شهید گمنام دفن شده در صحن مسجد کوی حاضر شدند و حلقه گلی نثار مزار پاک شهید نموده و به قرائت فاتحه پرداختند.

در ادامه از درمانگاه تازه احداث کوی دانشگاه، محل توزیع صبحانه و محصولات تخفیف دار شرکت پگاه و پروژه آب نمای انیمیت میدان مرکزی کوی بازدید نمودند.

در ادامه سالن بدنسازی کوی دانشگاه را که بعد از حدود 25 سال نوسازی شده و کلیه دستگاه ها و تجهیزات آن خریداری و بروزرسانی شده است، افتتاح نمودند.

پس از افتتاح سالن بدنسازی جناب آقای وزیر به اتفاق همراهان در سالن کنفرانس کوی دانشگاه به استماع گزارش آقای دکتر به نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران از فعالیت های حوزه دانشجویی و 26 پروژه ای که مورد افتتاح و بازدید قرار می گرفتند، پرداختند. شایان ذکر است پروژه کلینیک ماموگرافی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران با ارتباط تله کنفرانس با آقای دکتر مقدسی، مدیرکل مرکز بهداشت و درمان دانشگاه و توسط جناب آقای وزیر افتتاح گردید.

در ادامه جناب آقای دکتر نیلی ریاست محترم دانشگاه به جمع حاضر ضمن خیرمقدم ، گزارش کوتاهی ارائه دادند.

سپس آقای دکتر فرهادی به ایراد سخنرانی پرداخته و رهنمودهایی در خصوص خدمت رسانی به دانشجویان دانشگاه تهران ارائه نمودند و از پروژه های مورد بازدید ابراز رضایت کردند.

بعد از اتمام سخنرانی جناب وزیر، پس از غرس یک اصله درخت به مناسبت روز درختکاری توسط جناب آقای دکتر فرهادی و جناب آقای دکتر نیلی در محوطه فضای سبز مقابل ساختمان کتابخانه شهید مفتح کوی دانشگاه، جمع حاضر نماز ظهر را در محل مسجد کوی دانشگاه تهران اقامه  و جهت صرف ناهار به سلف سرویس مرکزی مراجعه و بعد از گفت و گو با دانشجویان حاضر در رستوران و صرف ناهار محل خوابگاه ها را ترک نمودند.

در ادامه آقای دکتر نیلی، بازدیدی از پروژه نوسازی تالار اندیشه کوی و محل ساخت خوابگاه 250 نفره داشتند.

 
    گروه خبري   :   اخبار عمومی تاریخ    :   1395/12/16 تعداد دفعات مشاهده    :   2382 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید