اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
برگزاری اولین دوره کارگاه آموزشی بهداشت فردی و مبارزه با حشرات موذی در زندگی خوابگاهی

اولین دوره  کارگاه آموزشی بهداشت فردی و مبارزه با حشرات موذی در زندگی خوابگاهی برگزار شد.

با توجه به شرایط خاص زندگی در اماکن عمومی و آشنایی دانشجویان خوابگاه ها کارگاه آموزشی با عنوان بهداشت فردی و مبارزه با حشرات موذی  در زندگی خوابگاهی روز سه شنبه مورخ 95/10/7 با حضور دانشجویان کانون همیار سلامت ، دانشجویان شورای صنفی خوابگاه ها و جمعی از پرسنل خدمات در محل تالار الغدیر کوی دانشگاه تهران برگزار گردید.

در این کارگاه که توسط کارشناسان اداره کل   بهداشت  و درمان دانشگاه تهران  برگزار گردید ، اهمیت رعایت بهداشت فردی برای از بین بردن حشرات موذی مانند سوسک ، ساس ،مورچه و غیره  در زندگی خوابگاهی مطرح و در زمینه ی راهکارهای رفع مشکلات بهداشتی دانشجویان بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

در این کارگاه  پیشنهاد تشکیل کار گروه همیاران یا سفیران سلامت انجام گرفت و تعدادی بروشور با موضوع آموزشی کارگاه  در اختیار دانشجویان قرارداده و از ایشان خواسته شد به  دانشجویان هم خوابگاهی در این خصوص آموزش لازم را برای رعایت بهداشت ارائه داده و بروشور را بین دانشجویان توزیع نمایند.

همچنین به نیروهای خدمات و نظافت کوی نیز آموزش های لازم در خصوص نحوه مواجهه با مسائل و مشکلات که این حشرات ایجاد می کنند داده شد.

 
    گروه خبري   :   اخبار سلامت تاریخ    :   1395/10/11 تعداد دفعات مشاهده    :   1534 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید