اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
دوازدهمین نشست مسئولین خوابگاه‌های دانشگاه تهران

دوازدهمین نشست مسئولین خوابگاه‌های دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی- اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، دوازدهمین نشست مسئولین خوابگاه‌های دانشگاه تهران در  ۲۳آذر ماه سال جاری از ساعت ۱۷:۳۰الی ۱۹ در محل دفتر امور فرهنگی خوابگاه شهید چمران برگزار شد.

این نشست با حضور آقای دکتر اسماعیلی، مدیر کل خوابگاه‌ها، آقای سودمند معاون فرهنگی اداره کل خوابگاه‏ها ،آقای باقری معاون دانشجویی خوابگاه هاآقای رنجبر معاون امور مالی و سایر مسئولین خوابگاه‌ها همراه بود.
درطی این نشست صمیمانه مسئولین
گفتگویی با چندی از دانشجویان به عنوان نماینده سایرین داشتند که طی آن مطالبات دانشجویان ساکن خوابگاه چمران مطرح شد. از جمله این مطالبات امکان اختصاص یک اتاق از ساختمان ۷۰ جهت تمرین موسیقی به دانشجویان هنر، تردد کارکنان تاسیسات در ساعات مشخصی از روز، تجهیز داروخانه به دارو،افزایش ساعت ورود به خوابگاه از ۲۱:۳۰ به ۲۲:۳۰ و بهبود وضعیت سرویس دهی در مسیر تردد خوابگاه فاطمیه به چمران بودند.

همچنین مسئولین خوابگاه از پیگیری مکاتبات خود با شهرداری و معاونت سازمان اتوبوسرانی جهت افزایش تعداد اتوبوس های خط پایانه معین به شهرک ولفجر و تمدید ساعات کاری آنها و ایجاد خط تاکسی ،موجه بودن تاخیر دانشجو بعد از ساعت ۲۱:۳۰ در صورت حضور عضوی از خانواده یا بستگان درجه یک و بهبود کیفیت غذای سلف و غذای خانگی توزیع شده در سلف خبر دادند.

همچنین آقای دکتر اسماعیلی به امکان نظرسنجی دانشجویان در خصوص قوانین خوابگاه ها در سایت دانشگاه و بازنگری این قوانین توسط مسئولین ذیربط اشاره کردند و در انتها قول برگزاری جلسات پرسش و پاسخ را به صورت یک هفته در میان دادند.
این نشست با بازدید مسئولین از زیرزمین ساختمان ۷۰ جهت مکان سنجی برای ایجاد اتاق موسیقی و پمپ های جدید نصب شده در موتورخانه ساختمان های فیض، ۷۱ و ۷۲ پایان یافت.

    گروه خبري   :   اخبار عمومی تاریخ    :   1395/10/11 تعداد دفعات مشاهده    :   532 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید