اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
برگزاری جشن یلدای مجتمع فاطمیه

گزارش جشن شب یلدای خوابگاه فاطمیه

تاریخ: 95/9/30 - ساعت 20:30 الی 22

به همت معاونت فرهنگی خوابگاه‌های دانشگاه تهران و به رسم هر‌ساله، جشن شب یلدا به طور هماهنگ در مجتمع‌های خوابگاهی دانشگاه تهران در آخرین شب پاییز برگزار شد. مجتمع خوابگاهی فاطمیه نیز در این شب با برنامه‌های متنوعی پذیرای حضور دانشجویان و مسئولین بود.

با پخش آیاتی چند از کلام‌الله مجید و ادای احترام به سرود ملی ایران، برنامه‌ی جشن شب یلدا در تالار فرهنگ خوابگاه فاطمیه آغاز شد. در ادامه و با پخش موسیقی و همراهی مجری محترم برنامه، خانم هاشمی مسئول خوابگاه فاطمیه به دانشجویان خوش‌آمد و تبریک گفتند.

در خلال مسابقات در نظر گرفته شده برای این برنامه، ابتدا مسابقه‌ی پانتومیم با استقبال گسترده‌ی دانشجویان برگزار شد، پس از این برنامه گروه موسیقی به اجرای قطعاتی از موسیقی سنتی و محلی پرداختند. مسابقه‌ی بعد، هندوانه‌آرایی و دومینو بود که به طور همزمان اجرا شده و در نهایت از برندگان آن با اهدای جوایز تقدیر به عمل‌آمد. در انتهای برنامه‌، به قید قرعه و به وسیله شماره‌هایی که در پک پذیرایی دانشجویان تعبیه شده بود، جوایزی به دانشجویان حاضر در جشن تعلق گرفت. نهایتاً این برنامه در ساعت 22 به اتمام رسید.

پ.ن: لازم به ذکر است که با توجه به عکس‌هایی که در ضمیمه‌ی این نوشتار هستند، استقبال دانشجویان از برنامه به حدی بود که تا آخرین دقایق اتمام برنامه بسیاری از دانشجویان به سختی محلی برای نشستن پیدا می‌کردند.

 

گزارش از نیلوفر رسولی

 
    گروه خبري   :   اخبار فرهنگی تاریخ    :   1395/10/01 تعداد دفعات مشاهده    :   1379 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید