اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
جلسه رایزنی همکاری های مشترک معاونت فرهنگی اداره کل خوابگاه ها و فدراسیون اسکواش ج.ا.ا -95.08.16

جلسه رایزنی همکاری های مشترک معاونت فرهنگی اداره کل خوابگاه ها و فدراسیون اسکواش ج.ا.ا

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه ها، یکشنبه 16 آبان ماه سال جاری آقای عزیزپور دبیر فدراسیون اسکواش از زمین های اسکواش سالن ورزشی شهدای گمنام مجتمع خوابگاهی کوی دانشگاه تهران بازدید کرد. سپس در جلسه ای که در دفتر معاونت فرهنگی این اداره کل برگزار گردید، حضور بهم رسانید و همکاری های فیمابین را در خصوص معرفی مربی جهت راه اندازی کلاس های تفریحی و آموزشی اسکواش، صدور مجوز برگزاری دوره های کارگاهی آشنایی با رشته، مربیگری و داوری اسکواش و نیز امکان جذب دانشجویان علاقه مند و فعال این حوزه را جهت معرفی به تیم های ورزشی هیات اسکواش استان تهران پیشنهاد کردند.

آقای سودمند معاون فرهنگی اداره کل خوابگاه ها ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور دبیر محترم فدراسیون به منظور بررسی امکان تعریف راهکارهای همکاریهای مشترک در راستای ترویج این رشته ورزشی جذاب و شادات برای دانشجویان ساکن خوابگاه ها عنوان کرد: «اسکواش یکی از رشته های فعال و جذاب و سنخیت زیادی با سن و سال دانشجویان ساکن خوابگاه های ما دارد. از سویی با توجه به وجود امکانات سخت افزاری رشته یعنی دو کورت استاندارد اسکواش امکان ترویج این رشته در خوابگاه ها فراهم است. دانشجویان خوابگاهی نیاز به پر شدن اوقات فراغت دارند و این رشته می تواند در زمینه تفریحی و بالا بردن سطح سلامت دانشجویان اثرگذار باشد.»

در ادامه مقرر گردید اطلاعاتی در زمینه یکی از کمیته های زیر مجموعه فدراسیون اسکواش به نام پادل (padel) که یک رشته مفرح و جدید و ترکیبی از تنیس و اسکواش است در اختیار اداره کل خوابگاه ها قرار گیرد تا نسبت به امکان سنجی، راه اندازی آن در خوابگاه های دختران و پسران بررسی شود. همچنین برنامه زمانبندی فعالیت های مشترک در اسرع وقت تهیه و عملیاتی گردد.
 
    گروه خبري   :   اخبار عمومی تاریخ    :   1395/08/18 تعداد دفعات مشاهده    :   535 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید