آیا می دانید ...
س - با توجه به اینکه پرسنل انتظامات، دانشجویان را به چهره می شناسند چرا باز هم تقاضای ارائه کارت دانشجویی را دارند؟
بخش قابل توجهی از دانشجویان جزء دانشجویان تحصیلات تکمیلی میباشند و این دانشجویان نیز ممکن است در هر روزی از سال از پایان نامه خود دفاع نمایند و فارغ التحصیل شوند بنابراین علی رغم آشنا بودن چهره فرد،کنترل سکونت ایشان در خوابگاه الزامی است

س- در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد از پرسنل انتظامات چگونه به مسئولین محترم انعکاس دهم ؟

با شماره تلفن های 61116782 و 88013706 تماس حاصل نموده و یا به صورت حضوری به کوی دانشگاه _ ساختمان رسولیان - اداره انتظامات پردیس شمالی مراجعه نموده و طرح موضوع فرمائید.
ضمنا" صندوق ارائه انتقادات و پیشنهادات در ورودی های خوابگاه به همین منظور تعبیه شده است
 
س - چرا سرعت اینترنت نسبت به سالهای قبل کاهش یافته است و آیا امکان افزایش سرعت وجود ندارد؟
داشتن اینترنتی با سرعت مناسب و سهولت دسترسی به منابع الکترونیکی یکی از اولویتهای اصلی انفورماتیک مجموعه دانشگاه تهران اعم از پردیسها وخوابگاههای دانشجویی است؛ پس کاهشی در امکانات نسبت به سال قبل مطرح نیست اماعواملی نظیر رشد متقاضیان دسترسی به اینترنت و یا حجیم تر شدن صفحات وب ، بر رشد امکانات دسترسی غلبه میکند و بعضا به شکل افت سرعت مشهود میگردد. اتفاقا از همین روست که پروژه گسترش شبکه فیبر نوری دانشگاه از کوی دانشگاه آغاز میشود وبه موازات آن، افزایش تجهیزات تقویت کننده شبکه بیسیم در کوی دانشگاه و خوابگاههای سطح شهر در دستور کار قرار میگیرد. امیدواریم به سرعت و کیفیت مورد قبول خود و شما عزیزان ساکن خوابگاهها برسیم.

س - چه کسی و یا نهادی بر کار نگهبانان نظارت دارد و برای ارائه پیشنهادات و شکایات به کجا مراجعه نماییم؟
رئیس انتظامات پردیس شمالی همه روزه و بطور 24 ساعته در کوی حضور داشته و بر کار نگهبانان نظارت دارد. دفتر ایشان درطبقه همکف ساختمان رسولیان ( ضلع شمالی ساختمان) می باشد.
تلفن تماس:
88009578 - 88013706
وتلفن های داخلی 6782 - 6931 آماده پاسخگویی به سئوالات و پیشنهادات و انتقادات عزیزان دانشجو می باشد

س - چند سال قبل در خوابگاه برای رفاه حال دانشجویان تعدادی دوچرخه در نظر گرفته شده بود تا دانشجویان به راحتی در کوی تردد نمایند. آیا امکان برقراری مجدد آنها وجود ندارد؟
تعداد نود دستگاه دوچرخه در کوی موجود می باشد که نود درصد آنها مستعمل شده ودر انبار سالن بدنسازی نگهداری می شود در ابتدای سال گذشته هشتادو پنج دستگاه از این دوچرخه ها تعمیر و سرویس شد و در اختیار دانشجویان قرارگرفت ولی متاسفانه حتی یک ماه هم طول نکشید که بدلیل استفاده نامناسب برخی از دانشجویان دوچرخه ها نیاز به تعمیر اساسی پیدا نمودند.که تعمیر این دوچرخه ها نیاز به هزینه سنگین می باشد

س - آیا کلاسهای ورزشی در کوی برگزار می شود؟ زمان بندی و شرایط آن چگونه است؟
آموزش تعداد نه رشته ی ورزشی تکواندو، بوکس، کاراته، یوگا، کشتی،آمادگی جسمانی،دفاع شخصی،ورزش باستانی،ورزش صبحگاهی از تاریخ 14/8/90 در سالنهای مختلف ورزشی کوی پسران زیر نظر مربیان اداره کل تربیت بدنی آغاز خواهد شد لذا دانشجویان محترم میتوانند جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب به جز روزهای تعطیل به سالن شهید نوروزی مراجعه نمایند. 

س - لطفا به صورت کامل شرایط تسویه حساب با خوابگاه را در سایت توضیح دهید.
دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اندابتدا باید نامه تسویه از دانشکده/پردیس در زمان فارغ التحصیل شدن را بهمراه خود داشته باشند.سپس نامه تسویه از اتاق و ساختمانی که در آن ساکن بوده اند و نامه تسویه از واحد کلیدسازی،کتابخانه و واحد تغذیه را تهیه نمایند بعد از اتمام این مراحل جهت انجام مراحل اجرایی و پایانی تسویه حساب با خوابگاهها، دانشجویان به کارشناسان واحد پذیرش مراجعه می نمایند.
 
قابل توجه متاهلین محترم
 س: نحوه ثبت نام برای سکونت در خوابگاه متاهلین چگونه است؟
ج: مرحله اول) مراجعه به اموردانشجویی پردیس/دانشکده و اخذ معرفی نامه جهت سکونت در خوابگاه متاهلین. مرحله دوم) مراجعه به واحد امور متاهلین اداره کل خوابگاهها و تشکیل پرونده
 
پرسش های متداول

- دانشجویان مجاز برای استفاده از سیستم online اسکان در خوابگاه چه کسانی هستند ؟
دانشجویان ایرانی روزانه غیر بومی که سنوات مجاز تحصیلی خودرا میگذرانند و در ترم اول سال تحصیلی 90-89 حداقل هشت واحد انتخاب کرده باشند و شرایط جسمی خاصی جهت اسکان ویژه ندارند.

- چگونه می‌توانم محل اسکان ترم قبل خود را باز هم استفاده کنم ؟
انتخاب زیر منوی تمدید/لغو تمدید سکونت از منوی اصلی ؛ انتخاب گزینه تمدید سکونت؛ پرکردن فرم اطلاعات و تایید آن ؛ و چاپ مجوز تردد خوابگاه

- چگونه می‌توانم گروهی نسبت به سکونت در یک اتاق اقدام کنیم ؟
انتخاب زیر منوی ثبت نام گروهی؛ درخواست تشکیل گروه؛دعوت از همگروهیها

- چگونه می‌توانم محل اسکان قبلی خود را عوض کنم ؟
تمدید نکنید و در صورت داشتن گروه از اسکان گروهی استفاده کنید در غیر این صورت منتظر فرصت اسکان تکی باشید

- چگونه از دعوت خود به سایر گروهها مطلع می‌شوم ؟
با ورود به سیستم این اطلاع با لیست دعوت کنندگان گروههایی که شمارا دعوت کرده اند مشاهده میکنید

- اگر نخواهم عضویت گروه را بپذیرم چه باید بکنم ؟
امکان رد یا قبول دعوت برای شما فراهم است البت تا وقتی دعوت را تایید نکرده اید اسکان در آن ,گروه حتی با تایید شدن اسکان گروه, برای شما منظور نمیشود.

- چطور یک گروه می‌تواند در یک اتاق ساکن شود ؟
با تایید( نصف +1) از اعضای دعوت شده گروه

- آیا یک اتاق می‌تواند توسط چندین گروه انتخاب شود ؟
بله

- و در این صورت کدام گروه صاحب اصلی اتاق می‌شود ؟
هر گروهی که زودتر به تایید( نصف +1) از اعضای دعوت شده خود برسد!

-موفق ترین حالت اسکان گروهی چگونه است ؟
دعوت کننده و اعضا با هم هماهنگ باشند ودریک فاصله زمانی کوتاه بعد از تشکیل گروه ؛ دانشجویان هریک دعوت خود را تایید کنند

آیا پرداخت همزمان با اسکان ضروری است ؟
فعلا برای دانشجویان جاری خیر

سند اسکان در اتاق چیست ؟
برگه مجوز تردد خوابگاه