در سال 1320 به مساحت 2000 مترمربع در 3 طبقه احداث گردید. این ساختمان در ضلع شرقی کوی، نزدیک ساختمان مدیریت قراردارد و طبقه اول آن مخصوص جانبازان می باشد. ساختمان4 دارای 36 اتاق 16 متری با ظرفیت 64 نفر (اتاقهای 2نفره) برای مقطع دکترای می باشد. هر اتاق مجهز به یخچال و خط تلفن یکطرفه بوده و ساختمان به شبکه اینترنت بی سیم (وایرلس) متصل است. در قسمت ورودی این ساختمان دفتر بسیج دانشجویی واقع شده است.
طبقه اول:
این طبقه که جانبازان در آن سکونت دارند، از ضلع غربی به ضلع شرقی ساختمان، اتاق های شماره 2 تا 16 قرار دارندکه همه اتاق ها به جزء اتاق 16 آفتابگیر هستند. در این طبقه آشپزخانه در ابتدای سالن و 2 حمام و 3 سرویس بهداشتی در وسط سالن ، نمازخانه و سالن تلویزیون در ابتدای سالن قرار دارند.
طبقه دوم:
ازضلع شرقی به ضلع غربی ساختمان، اتاق های شماره 24 تا 40 و 22، 42 قرار دارد که اتاق های فرد آفتابگیر و اتاق های زوج رو به سایه هستند. در این طبقه آشپزخانه و 3 حمام و سرویس بهداشتی در وسط سالن و اتاق تلویزیون، مطالعه و نمازخانه در ابتدای سالن قرار دارد.
طبقه سوم:
در ضلع شرقی ساختمان در این طبقه فقط دو اتاق 46- 47 وجود دارند که آفتابگیر هستند.
برای مشاهده عکسهای قبل از بازسازی  اینجا کلیک کنید.
 

 کامل

 متوسط

 جزئی

تعمیرات در دست اقدام
شرح و عملیات تجهیز و بازسازی
تعمیرات اساسی کف اتاق و راهروها + تعمیرات اساسی حمامها و سرویس های دستشویی+ تعمیرات اساسی راه پله ها + نصب تورهای محافظ پنجره و بازسازی بالکن ساختمان + ایزوگام - تعمیرات موتورخانه – کف‌پوش - رنگ آمیزی کامل – تعویض پنجره ها - شیرهای الکترونیکی+سیستم سرمایشی+بازسازی کامل سیستم روشنایی اتاقها