جشن بزرگ عید غدیر در خوابگاه دخترانه شهید چمران ب
بسمه تعالی

شنبه شب، مورخ 21/8/90 جشن بزرگ عید غدیر در سالن ورزشی خوابگاه دخترانه شهیدچمران برگزار شد. میزبانان این جشن سرکار خانم علیمحمدی مسئول خوابگاههای دختران، سرکار خانم عسکری، مسئول خوابگاه چمران، سرکار خانم پاکزاد منش، مسئول امور فرهنگی خوابگاههای دختران و دانشجویان گرم و پرشوری بودند که در این شب به یاد ماندنی مقدم جناب آقای دکتر اسماعیلی، مشاور رئیس و مدیر کل امور خوابگاهها را گرامی داشتند.
آغاز مراسم همراه با ترنم دلنشین آیات قرآن و پس از آن پخش سرود ملی جمهوری اسلامی بود. اجرای قوی وزیبای این مراسم بر عهده دو تن از دانشجویان بود.
سخنرانی خانم علیمحمدی برنامه بعدی بود که ایشان ضمن تبریک اعیاد مبارک و تبریک تولد امام علی النقی (ع)، از زحمات دانشجویان که در تدارک وکارگردانی این جشن، مسئول امور فرهنگی خوابگاههای دختران را همراهی نموده بودند، تشکر کردند و از پتانسیل بالای دانشجویان در همه فعالیت های فرهنگی هنری سخن گفتند.
اجرای ورزش باستانی توسط گروهی از نوجوانان برنامه بعدی بود که این گروه تحت سرپرستی آقای زرشکیان برنامه متنوع و زیبایی را ارائه دادند.
پس از اجرای ورزش باستانی، شعرهای بسیار زیبایی در وصف عید غدیر توسط آقای خراسانی گفته شد.
اجرای طنز "زندگی باید کرد" توسط گروه همیاران مشاور شور زندگی، برنامه بعدی جشن بود که قبل از اجرای نمایش، سرکار خانم جمشیدنژاد مسئول مرکز مشاوره خوابگاههای دانشگاه تهران، طی سخنان کوتاهی ضمن تقدیر از دانشجویانی که در جهت تامین سلامت روانی خوابگاه تلاش می کنند از گروه طنز، تشکر کردند.
قبل از اجرای آخرین برنامه، جوایز مسابقات ساخت آدم برفی، زیباترین دو بیتی با موضوع ولایت و مسابقه جشن که کوتاهترین جمله درمورد عید غدیر بود، به برندگان این مسابقات اهدا شد. همچنین از مجریان جشن ورودی های 90 با اهدای جوایزی تقدیر شد.
پایان بخش این جشن به یاد ماندنی، اجرای بسیار زیبا و جذاب گروه موسیقی خراسانی به همراه رقص چوب بود که پس از پایان اجرا، مشاور رئیس دانشگاه از این گروه و اجرای زیبای آنها تشکر کردند.
لازم به ذکر است که چون دانشجویان مخاطبین اصلی برنامه های فرهنگی هستند و نظرات آنها همواره مفید و راهگشاست، در طول برنامه، فرم های نظر خواهی از فعالیت های فرهنگی و بخصوص جشن برگزار شده، بین دانشجویان توزیع شد.

روابط عمومی اداره کل خوابگاهها