خوابگاه متاهلین غدیر 2 با حضور ریاست محترم دانشگاه
بسمه تعالی

در مراسمی که بمنظور افتتاح خوابگاه متاهلین غدیر 2 واقع در جنوب شرقی کوی دانشگاه، روز یکشنبه مورخ 22/8/90 در لابی طبقه همکف این خوابگاه برگزار شد، جناب آقای دکتر رهبر ، ریاست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر اسماعیلی، مشاور رئیس و مدیر کل محترم خوابگاهها، جناب آقای خسروی، مدیر کل محترم حراست دانشگاه، جناب آقای دکتر اسدی، مدیر کل محترم شاهد و ایثارگر دانشگاه، جناب آقای دکتر هادوی، مشاور محترم رئیس دانشگاه، حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای حسینی، نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در کوی دانشگاه، جناب آقای باوفا، معاون محترم دانشجویی و فرهنگی اداره کل خوابگاهها و تعدادی از دانشجویان متقاضی سکونت در خوابگاه مذکور حضور داشتند.
در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر اسماعیلی، مشاور رئیس و مدیر کل خوابگاههای دانشگاه تهران ضمن خیر مقدم و عرض تبریک و تهنیت عید خجسته و بزرگ شیعیان جهان به حاضرین، ابراز امیدواری نمودند که همه عزیزان شرکت کننده در جلسه در آینده نزدیک و در چنین ایامی سعادت حضور در خانه خدا را داشته باشند.
مدیر کل خوابگاهها در ادامه گزارشی از فراوانی دانشجویان ساکن خوابگاههای دانشگاه تهران، بالاخص خوابگاههای متاهلین ارائه دادند. مشاور رئیس دانشگاه ضمن تقدیر وتشکر از هیات رئیسه دانشگاه بخاطر عنایات و الطاف خاص ایشان به امور خوابگاهها و اهتمام ویژه ریاست محترم دانشگاه به رفع مشکلات خوابگاهها، خاطر نشان کردند که دانشگاه تهران بعنوان دانشگاهی عملگرا در ایجاد تسهیلات ازدواج که مهمترین آنها تامین مسکن می باشد، قدمهای ارزشمندی برداشته است. مدیر کل خوابگاهها در ادامه یادآور شدندکه دانشگاه تهران در حال توسعه دوره های تحصیلات تکمیلی می باشد، لذا اداره کل خوابگاهها همگام با سیاستهای دانشگاه، فراهم نمودن امکانات رفاهی برای این قشر فرهیخته که عمدتا متاهل می باشند را در دستور کار خود قرار داده است.
پس از سخنرانی مدیر کل خوابگاهها، معرفی نامه اسکان در خوابگاه غدیر 2 به تعدادی از دانشجویان متقاضی اهداء شد و در ادامه حاضرین از واحدهای آماده تحویل بازدید نمودند. همچنین ریاست محترم دانشگاه، مدیر کل محترم خوابگاهها و تعدادی دیگر از شرکت کنندگان در مراسم، از واحد تحویل شده به یکی از دانشجویان که جانباز 70% می باشد، بازدید نمودند و بدین وسیله خوابگاه متاهلین غدیر 2 با ظرفیت 60 واحد افتتاح گردید.
لازم به ذکر است با افتتاح این خوابگاه تعداد واحد های متاهلین دانشگاه تهران به 494 واحد رسید.
این مراسم در ساعت 15 به پایان رسید.

روابط عمومی اداره کل خوابگاهها