در جشن بزرگ خواهران ورودی جدید 1390
بسمه تعالی

سه شنبه شب مورخ 19/07/90 جشنی به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بمنظور خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود در مجتمع خوابگاهی شهید چمران برگزار گردید. پس از پخش کیلیپ فرهنگی و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی، جناب آقای دکتر اسماعیلی، مشاور رئیس و مدیرکل محترم خوابگاههای دانشگاه تهران، ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، نکات ارزشمندی را در خصوص زندگی خوابگاهی و شیوه های ارتباط با مسئولین خوابگاه بیان نمودند. سپس سرکار خانم دکتر راجزی، روانشناس بالینی مرکز مشاوره خوابگاه، به مناسبت هفته بهداشت روان سخنانی را در خصوص فعالیتهای مرکز مشاوره ارائه دادند و سوالاتی را در غالب مسابقه عنوان کردند که در طول برنامه جوایزی از طرف مرکز مشاوره به برندگان اهدا گردید.
از دیگر برنامه های این مراسم، اجرای تئاتر با موضوع ناسازگاریهای زندگی خوابگاهی، تقلید صدا و هنر نمایی یک نوجوان نابینا بود. در ادامه به دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی برتر هر گروه آموزشی که ساکن خوابگاه بودند لوح تقدیر به همراه جوایز نفیسی که از سوی اداره کل امورخوابگاهها تهیه گردیده بود، توسط هیئت رئیسه محترم اداره کل امور خوابگاهها اهداء گردید.اجرای برنامه گروه موسیقی سنتی پایان بخش این جشن بود.
گفتنی است در این جشن از دانشجویان علاقه مند به فعالیتهای فرهنگی, جهت عضویت یا تاسیس کانونهای فرهنگی ثبت نام به عمل آمد. این مراسم ساعت 24 با خاطره ای بیاد ماندنی بالاخص برای دانشجویان جدیدالورود به پایان رسید.

روابط عمومی اداره کل خوابگاهها