در جشن بزرگ دانشجویان پسر ورودی جدید1390
بسمه تعالی

همزمان با ولادت با سعادت حضرت ثامن الحجج، شامگاه یکشنبه مورخ 17/7/90، کوی دانشگاه تهران میزبان بیش از 500 نفر از دانشجویان ورودی جدید خوابگاهی بود. در این مراسم جشن که با همکاری مرکز فرهنگی جهاد دانشگاهی کوی بمناسبت میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و بمنظور تبریک به دانشجویان جدیدالورود خوابگاهی ترتیب داده شده بود، جناب آقای دکتر اسماعیلی، مشاور رئیس و مدیرکل خوابگاهها، جناب آقای شفیعی فر معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، جناب آقای باوفا، معاون دانشجویی و فرهنگی خوابگاهها، جناب آقای دکتر وجهی، مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه، جناب آقای دکتر چیت ساز، رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه، حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای حسینی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در کوی دانشگاه، جناب آقای خسروی، مدیر کل انتظامات دانشگاه، جناب آقای تاجیک معاون اداره کل انتظامات دانشگاه و تعدادی دیگر از مدعوین حضور داشتند.
در این مراسم، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر اسماعیلی، مشاور رئیس و مدیرکل محترم خوابگاههای دانشگاه تهران، ضمن عرض تبریک میلاد پرخیر و برکت شمس الشموس، حضرت امام رضا(ع) به حاضرین و همچنین تبریک به دانشجویان سال اولی بخاطر قبولی شیرین ایشان در بزرگترین دانشگاه کشور، و خیر مقدم ورود ایشان به خوابگاهه، ابراز امیدواری نمودند که در راه کسب علم و دانش و فتح قله های موفقیت پیشگام سایر دانشجویان کشور باشند و با تحصیل مجدانه در راه اعتلای ایران اسلامی گامهای اثربخشی بردارند. دکتر اسماعیلی همچنین با اعلام اختصاص خوابگاه مجزا و تسهیلات ویژه به دانشجویان رتبه های برتر کنکور سراسری موجبات شادی این عزیزان را فراهم نمودند. در ادامه حجه الاسلام راستگو با برگزاری یک کارگاه فرهنگی- مذهبی دانشجویان را به الگو قراردادن و تاسی از امامان معصوم فراخواندند. سپس گروههای تواشی، نمایش، شعبده بازی و موسیقی سنتی به اجرای برنامه پرداختند. در پایان به نفرات برتر کنکور سراسری ساکن خوابگاه جوایز نفیسی بهمراه لوح تقدیر اهداء شد.
شایان ذکر است باوجود اینکه این جشن مخصوص دانشجویان سال اولی بود تعدادی از دانشجویان سالهای بالاتر نیز شرکت داشتند و در پایان در مراسم قرعه کشی شرکت نمودند که به قید قرعه به تعدادی از آنها جوایزی اهداء شد. این مراسم در ساعت24 به پایان رسید.
گفتنی است مراسم جشن مشابهی در روز سه شنبه برای دانشجویان دختر ورودی جدید در خوابگاه شهید چمران برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل خوابگاهها