شب نشینی دانشجویان کوی با جناب آقای دکتر اسماعیل
بسمه تعالی

شنبه شب مورخ 29/5/90 ساعت 21 و 30 دقیقه نشست صمیمی دانشجویان ساکن کوی با جناب آقای دکتر اسماعیلی مشاور رئیس و مدیر کل محترم خوابگاههای دانشگاه تهران در ساختمان 15-14 کوی برگزار شد.این جلسه در ادامه سلسله نشستهای دانشجویان کوی دانشگاه ومسئولین دانشگاه با هماهنگی شواری صنفی خوابگاهها برگزار گردید.
در ابتدا دبیر شورای صنفی کوی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین اهداف برگزاری این جلسات را بیان نمود. در ادامه جناب آقای دکتر اسماعیلی ضمن تشکر از زحمات شورای صنفی که زمینه برگزاری این جلسات را فراهم نموده اند، قبولی طاعات و عبادات کلیه دانشجویان را از خداوند متعال خواستار شدند و چکیده ای از فعالیتهای انجام گرفته از زمان آغاز بعهده گرفتن مدیریت کوی ارائه دادند. ایشان تاکید کردند؛ سال 89 از بهترین سالهای کوی دانشگاه بوده است چرا که در این مدت با رایزنی های انجام شده بالغ بر 2 میلیارد تومان از سازمانهای فرابخشی برای بازسازی و تجهیز سالنهای مطالعه و سایتها و همچنین تعمیرات اساسی خوابگاهها کمک گرفته شده است. مشاور رئیس دانشگاه در خصوص فعالتیهای انجام گرفته در بخش تغذیه دانشجویی گفتند؛ با برنامه ریزی های انجام شده از جمله استفاده از برنج هندی بجای برنج اروگوئه کیفیت طبخ و توزیع غذا نسبت به سالهای قبل بهبود داشته و تلاش خواهیم کرد تا در سال آینده نیزکیفیت آن افزایش دهیم .
در ادامه دانشجویان به طرح سوالات و مشکلات خود در خصوص امکانات رفاهی، مشکلات آیین نامه میهمان، برخورد نامناسب تعدادی از پرسنل انتظامات، مشکلات تاسیساتی خوابگاهها و...پرداختند و مدیرکل محترم خوابگاهها بصورت مستدل و با حوصله به کلیه سوالات دانشجویان پاسخ گفته و در مواردی قول مساعد جهت حل مشکلات را دادند. جلسه در ساعت 24 به پایان رسید.
شایان ذکر است پس از اتمام جلسه مدیرکل محترم خوابگاهها بصورت ایستاده به مدت 20 دقیقه به سوالات شخصی دانشجویان پاسخ گفتند.

روابط عمومی اداره کل خوابگاهها