گزارش سومین دوره مسابقات یادواره شهدا
بسمه تعالی
 
 سومین دوره مسابقات  یادواره شهدای دانشگاه تهران پائیز 1389

مقدمه:

سومین دوره مسابقات ورزشی یادواره شهدای دانشگاه تهران با استقبال بی نظیر دانشجویان در نیمه دوم پاییز 1389 در خوابگاههای کوی پسران برگزار گردید. این دوره از مسابقات با برگزاری 4 رشته انفرادی تنیس روی میز، پاورلیفتینگ، ایستگاهی، پرتاب دارت و یک رشته تیمی فوتسال در سالن های ورزشی شهید نوروزی و بدنسازی با حمایت هیات رئیسه محترم اداره کل امور خوابگاهها برگزار گردید. رشته ورزشی دومیدانی به دلیل آلودگی هوا و رشته ورزشی بسکتبال بدلیل به حد نصاب نرسیدن تیم های شرکت کننده برگزار نگردید. عنوان مسابقات، تاریخ، عوامل اجرائی و عکس هایی از این دوره مسابقات ورزشی به شرح زیر می باشد.

مسابقات تنیس روی میز:

مسابقات تنیس روی میز سومین یادواره شهدای دانشگاه تهران در تاریخ 22/8/1389 در طبقه دوم سالن شهید نوروزی برگزار شد.
 24 نفر از دانشجویان پسردر این دوره از مسابقات شرکت نمودند.
 مسابقات به صورت تک حذفی برگزار گردید.د
 در پایان نفرات ذیل موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند.
 

مقام

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

رشته تحصیلی

اول

محسن بهنام

450189006

تربیت بدنی

دوم

سجاد علی نیا

210289013

علوم سیاسی

سوم

معراج ارجمند

450187139

تربیت بدنی

 




کادر داوری:
1-علی حسن زاده 2- مجتبی ابراهیمی 3- علی درویش
 سرپرست فنی: کیوان شکری



مسابقات پاورلیفتینگ:

این دوره از مسابقات که در سالن بدنسازی کوی دانشگاه در تاریخ 23/8/1389 برگزار شد. که از ساعت 19 الی 20 وزن کشی صورت گرفت. و شروع مسابقات از ساعت 20 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه در دو وزن (75- ) و (75+) در دو آیتم پرس سینه و لیفت با شرکت 16 نفر برگزار گردید و نفرات اول تا سوم هر وزن به شرح زیر می باشد.

نفرات اول تا سوم وزن (75-)

مقام

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

رشته تحصیلی

اول

حامد فشی

410887034

ادبیات

دوم

سید مصطفی موسوی

450186140

تربیت بدنی

سوم

رضا مقصودی

450186138

تربیت بدنی

 


نفرات اول تا سوم وزن (75+)

 

مقام

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

رشته تحصیلی

اول

حمزه رضائی

610586050

 زمین شناسی

دوم

ابوبکر مرادی

510187180

روانشناسی

سوم

میثم طهماسبی

510187191

روانشناسی

 

 

 
کادرداوری: 1-  محمد دهقان 2-علی درویش 3-علی حسن زاده
سرپرست فنی: کیوان شکری

پرتاب دارت:
مسابقات پرتاب دارت سومین دوره مسابقات یادواره شهدای دانشگاه در تاریخ 24/8/89 در سالن شهید نوروزی رأس ساعت 20 آغاز گردید.
نفرات برتر به شرح زیر می باشند.

مقام

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

رشته تحصیلی

اول

محمد حسین عسگری

431286103

مدیریت

دوم

یونس هاشمی

810889064

فنی

سوم

سید محمدرضا موسوی

210186095

علوم سیاسی

 

 

کادر داوری:1- علی حسن زاده 2- علی درویش
سرپرست فنی: کیوان شکری

مسابقات ایستگاهی:

در این دوره از مسابقات که در تاریخ 25/8/1389 با شرکت 16 نفر از دانشجویان خوابگاههای دانشگاه تهران در سالن فرهنگی ورزشی شهید نوروزی رأس ساعت 20 آغاز گردید. مسابقات در 6 آیتم برگزار شدکه نفرات برتر با امتیاز بیشتر و خطای کمتر مشخص شدند.

مقام

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

رشته تحصیلی

اول

محمد حسن گردی

450187101

تربیت بدنی

دوم

رضا مقصودی

450186138

تربیت بدنی

سوم

میثم رحیمی زاده

450189105

تربیت بدنی

 

 

 
کادر داوری: 1- علی حسن زاده 2- علی دروی 3- علی پشابادی
سرپرست فنی: کیوان شکری

 
 
 

فوتسال:

در سومین دوره مسابقات یادواره شهدای دانشگاه تهران تنها رشته تیمی در خوابگاههای پسران رشته ورزشی فوتسال بود. در روز شنبه مورخ 29/8/1389 راس ساعت 16 با حضور نمایندگان 20 تیم، تیم داوری و کادر برگزار کننده قرعه کشی صورت گرفت.  تعداد 160 نفر در این دوره از مسابقات شرکت نموده اند. میانگین 60 نفر از هر مسابقه دیدن می نمودند.
شروع مسابقات 2/9/1389
پایان مسابقات 14/9/1389
تعداد بازی برگزار شده: 48 بازی در 12 شب
 
دور اول مسابقات به صورت دوره ای در چهار گروه 5 تیمی برگزار شد، که از هر گروه 2 تیم با عنوان تیم های برتر به دور دوم مسابقات (یک چهارم نهایی) راه پیدا کردند و در پایان بازی رده بندی بین دو تیم فاروم و انتظار برگزار شد که تیم انتظار به مقام سوم نائل گردید.در نهایت بازی فینال این دوره از مسابقات با حضور وزیر محترم ارشاد، ریاست محترم دانشگاه، مدیریت محترم اداره کل خوابگاهها همراه معاونین و همکاران، بین دو تیم نام آوران و عیسی آباد برگزار شد که در نهایت مقام قهرمانی به تیم عیسی آباد رسید. اسامی تیم های برتر همراه با عکس، اسامی تیم داوری، سرپرست فنی، پزشک، عکس هایی از مسابقات، تاریخ و ساعت جدول مسابقات و آیین نامه مسابقات به شرح زیر می باشد:

اسامی تیم داوری مسابقات: 4- حسن توماری 5- شهریار سلیمانی6- منصور محمدی 7- محمدرضا شبرنگ پزشک: علیرضا رضوانی توتکانی ,در مجموع 48 ساعت حضور داشته اند. عکاس و فیلمبردار: 1- صابر میرزائی 2- اکبر معصومی کادر برگزار کننده: 1-علی پشابادی 2-علی درویش سرپرست فنی: کیوان شکری




مقام اول: تیم عیسی آباد

ردیف

نام و نام خانوادگی

دانشکده

شماره دانشجویی

1

رضا مقصودی

تربیت بدنی

450186138

2

رضا مقصودی

تربیت بدنی

450187159

3

حسام کمانگر

تربیت بدنی

450188167

4

شهاب الدین عبدلی

علوم اجتماعی

310186052

5

علی بذرافشان

مدیریت

430586068

6

شمس اله وطن دوست

پردیس فنی

810586034

7

نادر نیکبخت

مدیریت

430188008

8

محمد شریفی

روان شناسی

510185047


مقام دوم: تیم نام آوران
 

ردیف

نام و نام خانوادگی

دانشکده

شماره دانشجویی

1

احمد علی آسفی

تربیت بدنی

450188004

2

حسن قامتی

تربیت بدنی

450189064

3

علی ناظمی

تربیت بدنی

450188258

4

عبدالله کیانی

ژئو فیزیک

620186016

5

فاتح توانگر

علوم اجتماعی

310487007

6

نیما نوشیری

ژئو فیزیک

620187051

7

قاسمعلی خشنود

روان شناسی

510188018

8

فرزاد طاهرخانی

پردیس فنی

810688066

 



مقام سوم : تیم انتظار

ردیف

نام و نام خانوادگی

دانشکده

شماره دانشجویی

1

حمید رضا احمدی

تربیت بدنی

450189045

2

محمد همتی نفر

تربیت بدنی

450189014

3

یعقوب مهری الوار

تربیت بدنی

450189061

4

حامد خراسانی طرقی

مدیریت

431489002

5

هادی فهیم زاده

مدیریت

430389022

6

صادق توکلی

مدیریت

430489003

7

محمود قاسمی بیژن

پردیس فنی

810189092

8

جلیل صداقت

فیزیک

610189023