صنوف (برادران)
صنوف:
کوی دانشگاه تهران، همانند شهرکی است که ساکنین آن یعنی دانشجویان می توانند کلیه نیازمندی های جاری خود را در آن تامین نمایند. به منظور حصول رفاه نسبی دانشجویان، صنوف و خدمات مختلف و متنوعی در کوی راه اندازی گردیده است.

 
- نانوایی: در سال 1384 به مساحت 150 مترمربع در ضلع شمال غربی نزدیک به فلکه کوی، احداث گردید. ساعت کار این نانوایی از ساعت 5 صبح الی 21 می باشد.
- بوفه اغذیه: در کوی برای رفاه دانشجویان دو بوفه یکی در جلوی سینمای کوی و دیگری در پارک طراوت آماده خدمات به دانشجویان می باشد.
- خشکشویی: در سال 1346 به مساحت 40 مترمربع در ضلع شمال شرقی و بالاتر از ساختمان مدیریت، احداث گردید. این خشکشویی برای رفاه دانشجویان می باشد از نظر قیمت نیز ارزان است و دارای امکانات شتشوی و اتو با کیفیت بالا می باشد. ساعت کار از 8 الی13 و 15 الی 21 می باشد.
- آرایشگاه کوی: در سال 1384 به مساحت 25 مترمربع در ضلع شمال شرقی و جنب خشکشویی کوی، احداث گردید. این آرایشگاه از نظر قیمت نسبت به سطح ارزانتر می باشد . ساعت کار آرایشگاه صبح 9 الی 30/12و بعدازظهر30/3 الی 20 و جمعه ها از 30/9 الی13 می باشد.
- پاساژ مرکزی کوی: این فروشگاه در ضلع شمالی کوی قرار گرفته و دارای غرفه های پوشاک، خرازی، خواربارفروشی، میوه فروشی، لوازم التحریر و عطریات می باشد.
- مخابرات راه دور: این مخابرات در پشت پاساژ قرارگرفته است و دارای 7 کابین که یکی از این کابین ها مخصوص تلفن های خارجی می باشد. ساعت کار مخابرات از 8 تا 23 می باشد.
- تایپ وتکثیر: برای رفاه حال دانشجویان و انجام سریع کارها تایپ وتکثیر با هزینه کم اداره صنوف مرکز تایپ و تکثیر یکی در جنب تالار الغدیر (ضلع جنوبی مجتمع کوی) و دیگری در طبقه همکف کتابخانه سالن شهید مفتح وجود دارد. ساعت کار این دو مرکز صبح ها 9 الی 13 و بعد از ظهرها 16 الی 21 می باشد.