مرکز بهداشت
مرکز بهداشت:

برادران:

- درمانگاه کوی برادران: این درمانگاه دارای قدمت 14 ساله می باشد و در ضلع جنوب شرقی و در طبقه پایین پاساژ جنب پردیس دانشکده فنی مستقر است. دارای بخش های پزشک عمومی، تخصصی، قلب، اکو، تست ورزشی، لیزر درمانی و دندانپزشکی است و زیر نظر مرکز بهداشت دانشگاه اداره می گردد. دانشجویان با ارائه ی کارت دانشجویی به همراه دفترچه می توانند از ویزیت پزشکان عمومی و تخصصی به صورت رایگان استفاده نمایند. دانشجویان فاقد دفترچه ی بیمه از تخفیف های دانشجویی مرکز بهره مند خواهند شد . کلیه دانشجویان فاقد پوشش های بیمه ای می توانند با مراجعه به معاونت دانشجویی دانشکده ی خود نسبت به بیمه نمودن خود و افراد تحت تکفل خود اقدام نمایند. خدمات بیمه ای سرپایی مانند ویزیت، دارو و خدمات پاراکلینیکی تا 70 درصد و خدمات بستری تا 90 درصد اشخاص بیمه شده را حمایت می کند. زمان پذیرش، تمام روزهای هفته از 8 صبح لغایت 24 و از ساعت 24 به بعد فقط بیماران اورژانسی پذیرش می شوند. زمان پذیرش داروخانه، تمام روزهای هفته 8 صبح لغایت 23. برای دریافت اطلاعات کامل تر می توان به سایت http://his.ut.ac.ir مراجعه نمود.
تلفن تماس: 88630026 -82096906

خواهران:
- درمانگاه مجتمع چمران:
مجهز به اتاق یک تخته معاینه پزشک، داروخانه، اتاق استراحت پزشک و پرستار کشیک است که از ساعت 19الی 6 صبح روز بعد آماده ارائه خدمات بطور رایگان به دانشجویان ساکن خوابگاه است. این مرکز در طبقه همکف ساختمان فیض کاشانی قرار دارد.
- درمانگاه مجتمع فاطمیه: مجهز به اتاق یک تخته معاینه پزشک، اتاق سه تخته بستری بیمار مجهز به کپسول اکسیژن، داروخانه و اتاق استراحت پزشک و پرستار کشیک است که به صورت شبانه روزی از ساعت 8 صبح الی 13:30 و 19 الی 7 صبح روز بعد آماده ارائه خدمات به دانشجویان ساکن خوابگاه بطور رایگان است. این مرکز در طبقه اول ساختمان فاطمیه 2 قرار دارد.