مرکز مشاوره
مرکز مشاوره:

برادران
- مرکز مشاوره دانشجویی کوی بردران:
این مرکز در طبقه همکف ساختمان رسولیان مجتمع کوی دانشگاه قرار دارد. فعالیت های مرکز مشاوره را می توان به دو بخش الف، مشاوره و درمان ب، بهداشت روان تقسیم کرد. در بخش مشاوره و درمان، متخصصان و کارشناسان روانشناسی، مشاوره، روانپزشکی و مددکاری آماده اند تا مراجعان را برای دستیابی به شرایط ذهنی و روانی مناسب تر و بانشاط تر یاری دهند. خدمات مشاوره به صورت مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره الکترونیکی انجام می شود. در بخش بهداشت روان نیز خدماتی از قبیل تدوین و انتشار بروشور، سی دی، کتاب، کتابچه، برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی، انجام می پذیرد. تهیه اقلام منتشر شده با مراجعه حضوری یا پرینت از سایت امکان پذیر است. ساعت کار مرکز از شنبه تا چهارشنبه 14 الی 21 و پنچ شنبه ها 9 الی21 می باشد. تلفن تماس این مرکز 88023388 داخلی 5705 است . برای کسب اطلاعات بیشتر می توان به سایتhttp://counseling.ut.ac.ir مراجعه نماید.

خواهران
- مرکز خدمات مشاوره مجتمع دانشجویی فاطمیه:
دارای 4 اتاق و شامل منشی، مددکار اجتماعی، دکترای روانشناسی و متخصصین دیگر جهت انجام امور مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج و...از ساعت 15 الی 21 آماده ارائه خدمات می باشند. این مرکز در طبقه اول ساختمان فاطمیه 4 قرار دارد.
- مرکز خدمات مشاوره – دانشجو یی مجتمع چمران: دارای 4 اتاق و شامل منشی، مددکار اجتماعی، دکترای روانشناسی و متخصصین دیگر جهت انجام امور مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج و... بوده و از ساعت 15 الی 21 آماده ارائه خدمات می باشند. این مرکز در طبقه همکف ساختمان فیض کاشانی قرار دارد.