مراکز ورزشی (برادران)
مراکز ورزشی
- مجموعه ورزشی شهدای گمنام: در سال 1382 به مساحت 1500 مترمربع، احداث گردید.این سالن در ضلع جنوب غربی کوی قرار دارد و دارای والیبال، بسکتبال، مینی فوتسال، گلبال نابینان، سالن اسکواش و سالن ورزش های رزمی می باشد.
- مجموعه ورزشی امام علی (ع): در سال 1313 به مساحت 1000 مترمربع احداث گردید. در ضلع جنوب غربی کوی قرار دارد و دارای سالن کشتی، سالن بوکس و سالن ورزش های باستانی می باشد.
- سالن بدنسازی: این سالن در ضلع شمال غربی و بالاتر از نانوایی کوی قرار دارد. این سالن دارای 2 سرویس حمام و 2 سرویس بهداشتی، و مجهز به جدیدترین وسایل مناسب جهت برگزاری رشته ورزشی ایروبیک و کار با دستگاه می باشد. در این سالن دستگاههای پرس سینه نیمکت، پرس سینه خوابیده، پارالل بارفیکس، پارویی، تقویت شکم، مسگری ایستاده و نشسته، مورب شکمی، زیر بغل، خم کننده پا، بازکننده پا، دور کننده ران، هاک پا، نشر خم، تقویت عضلات کمری وجود دارد که مورد استفاده دانشجویان قرار می گیرد.

 
- سالن چندمنظوره شهید نورزی:
در سال 1351 به مساحت 1200 مترمربع احداث گردید . این سالن که در ضلع شرقی و درسمت راست درب اصلی قرار دارد دارای امکانات ورزشی فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال و 4 میز تنیس در طبقه دوم می باشد. این سالن برای مراسم و جشن ها نیز استفاده می شود.
- زمین چمن مصنوعی: در سال 1383 با مساحت حدود 480 مترمربع در ضلع غربی و در پشت کتابخانه شهید مفتح ساخته شده و دارای کیفیت بالایی نیز می باشد.
- پارک طراوت: این پارک در ضلع جنوب غربی و در کنار سینما کوی قرار دارد که دارای فضای سبز بسیار عالی برای استراحت دانشجویان می باشد .
- پارک شهدا دانشجو: این پارک در نزدیکی درب اصلی و درکنار خوابگاه 15- 14 قرار دارد. این پارک مجهز به وسایل ایستگاه سلامت می باشد .در نزدیکی این پارک دکه های تلفن کارتی برای رفاه دانشجویان قرار گرفته است.