خوابگاههای متاهلین
خوابگاه متاهلین غدیر:
 این خوابگاه که قبلاً به صورت مجردی کاربری داشته است در سال 1355 به مساحت 4700 مترمربع احداث گردید، در سال تحصیلی 90- 89 به خوابگاه متاهلین تغییر کاربری داده شد. این خوابگاه شامل 60 واحد می باشد و در ضلع جنوب شرقی و نزدیک به درب فنی مجتمع کوی قرار دارد. هر واحد دارای دو اتاق، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه می باشد.
آدرس : کارگرشمالی کوی دانشگاه تهران
 
گالری تصاویر خوابگاه


خوابگاه متاهلین جلال آل احمد :
 این خوابگاه در بزگراه جلال آل احمد، ابتدای اتوبان کردستان، در سال 1368 به مساحت 11000مترمربع در 4 طبقه و با ظرفیت 200 خانوار احداث گردید. این خوابگاه بصورت یک مجتمع است . واحدهای این خوابگاه دارای حمام، آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشد. در زیرزمین مجتمع نمازخانه ای به مساحت 132 مترمربع، سالن بدنسازی، سالن مطالعه و رختشوی خانه قرار گرفته اند.
 

خوابگاه متاهلین شهید مطهری (سعادت آباد) :
 این خوابگاه در سعات آباد، سوم شرقی؛ پلاک 19 در سال 1375 به مساحت 11000مترمربع در 9 طبقه و با ظرفیت 175 واحد احداث گردید. این خوابگاه بصورت یک مجتمع است و در خارج مجتمع فروشگاه برای خوابگاه وجود دارد. واحد های این خوابگاه دارای حمام، آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشد . 2سالن مطالعه برای آقایان و خانم ها در پشت فروشگاه، نمازخانه ای به مساحت 28 مترمربع و سالن ورزشی در زیرزمین خوابگاه قرار گرفته است. در طبقه همکف آن سایت رایانه نیز وجود دارد.